SAMSUNG USB & USB-C Wall Charger 35W - Black
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
SAMSUNG USB & USB-C Wall Charger 35W - Black
Artikelnr.:
EP-TA220NBEGEU
-
Typ
Laddare
-
Kompatibilitet
Universal
-
Varumärkeskompatibilitet
Varje varumärke
-
Color
Svart
|
Beskrivning
Specifikationer
Samsung EP-TA220NBEGEU. Typ av laddare: inomhus, Strömkälla av typen: AC, Laddare kompatibilitet: Hörlurar, Headset, Bärbar dator, Smartphone, Smartwatch, Surfplatta. Spänning: 100 - 240 V, Utspänning (max): 9 V, AC-adapter, maxbelastning: 3 A. USB C-typ, antal portar: 1. Produktens färg: Svart
| Typ av laddare | inomhus |
| Laddare kompatibilitet | Hörlurar, Headset, Bärbar dator, Smartphone, Smartwatch, Surfplatta |
| Strömkälla av typen | AC |
| USB C-typ, antal portar | 1 |
| USB-strömleverans | Ja |
| Revision av USB-strömförsörjning | 3.0 |
| Produktens färg | Svart |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Maximal styrka | 35 W |
| Utspänning (max) | 9 V |
| Utspänning (min) | 5 V |
| AC-adapter, maxbelastning | 3 A |
| Bredd | 48 mm |
| Djup | 87,3 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Vikt | 90 g |
| Harmonized System (HS)-kod | 85044095 |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.