LENOVO ThinkPad 11" Sleeve Refresh
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
LENOVO ThinkPad 11" Sleeve Refresh
-
Storlek
11"
-
Typ
Överdrag
-
Färg
Svart
-
Brand Compatibility
Lenovo
-
Compatibility
Non-specific
|
Beskrivning
Specifikationer
Lenovo ThinkPad 11" Fitted Reversible Sleeve. Ärendetyp: Överdrag, Maximal skärmstorlek: 27,9 cm (11"). Vikt: 220 g
| Maximal skärmstorlek | 27,9 cm (11") |
| Ärendetyp | Överdrag |
| Material | Neopren |
| Produktens huvudfärg | Svart |
| Kompatibilitet | ThinkPad 11" |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Reptålig, Stöttålig |
| Bredd | 216 mm |
| Djup | 32,3 mm |
| Höjd | 293,4 mm |
| Vikt | 220 g |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.