Hewlett Packard Enterprise HPE SFP+ sändar/mottagarmodul
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
Hewlett Packard Enterprise HPE SFP+ sändar/mottagarmodul
-
Produkt
Transceiver / GBIC / SFP
|
Beskrivning
Specifikationer
Includes four x 8Gb SW FC SFPs
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Maximal dataöverföringshastighet | 8000 Mbit/s |
| Standardanslutning | SFP+ |
| Stöd för MMF (Multi-mode fiber) | Ja |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Fiber kabeldiameter stöds | 50/125,62.5/125 um |
| SFP-sändtagarstandard | SW |
| Våglängd | 850 nm |
| Kompatibla produkter | MSA 2050 Storage, MSA 2052 Storage |
| Bredd | 13,4 mm |
| Djup | 56,5 mm |
| Höjd | 8,5 mm |
| Antal produkter som medföljer | 4 styck |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.