DELL HD, 146GB SAS, 10K, 2.5",
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
DELL HD, 146GB SAS, 10K, 2.5",
|
Beskrivning
Specifikationer
DELL 146GB 2.5" SAS. Hårddiskkapacitet: 146 GB, Hårddiskens rotationshastighet: 10000 RPM, Hårddiskens storlek: 2.5", Gränssnitt: SAS
| Hårddiskkapacitet | 146 GB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 10000 RPM |
| Hårddiskens storlek | 2.5" |
| Gränssnitt | SAS |
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Driftspänning | 5 V |
| Intern | Ja |
| HDD-gränssnitt som stöds | SAS |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.