CoreParts LCD Frame Adhesive Sticker
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
CoreParts LCD Frame Adhesive Sticker
|
Beskrivning
Specifikationer
CoreParts MOBX-IP12-01. Bredd: 60 mm, Höjd: 160 mm, Djup: 20 mm. Förpackningens bredd: 60 mm, Låddjup: 20 mm, Höjd: 160 mm
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Djup | 20 mm |
| Vikt | 200 g |
| Förpackningens bredd | 60 mm |
| Låddjup | 20 mm |
| Förpackningens höjd | 160 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 300 g |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.