CISCO 2.4GHZ 3DBI TRIPLE OMNI ANTENN
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
CISCO 2.4GHZ 3DBI TRIPLE OMNI ANTENN
Artikelnr.:
AIR-ANT2430V-R=
-
Hastighet
0Mbps
-
Typ
Antenn
|
Beskrivning
Specifikationer
AIR-ANT2430V-R
3.0 dBi Omnidirectional
|
Frequency Range |
2.4-2.5 GHz |
|
VSWR |
1.5:1 |
|
Gain |
3.0 dBi |
|
Polarization |
Linear |
|
Azimuth 3dB Beamwidth |
Omnidirectional |
|
Elevations Plan (3dB Beamwidth) |
60 degrees |
|
Antenna Connectors |
RP-TNC |
|
Cable Length |
3 ft. (91 cm) |
|
Dimensions |
12.1 in. x 4.2 in. x 1.6 in. (30.73 cm x 10.67 cm x 4.06 cm) |
|
Mounting |
Ceiling Mount |
| Antenn ökningsnivå (max) | 3 dBi |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Horisontell strålningsbredd | 360° |
| Vertikal strålningsbredd | 60° |
| Kabellängd | 0,91 m |
| Temperatur vid drift | 0 - 55 ° C |
| Bredd | 307 mm |
| Djup | 107 mm |
| Höjd | 41 mm |
| Vikt | 760 g |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.