Allied Telesis L3 STAC SW 8X1/2.5/5/10G-T
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
Allied Telesis L3 STAC SW 8X1/2.5/5/10G-T
Artikelnr.:
AT-X550-18XSPQM-B55
-
Produkt
hanterad
-
Portar
8
|
Beskrivning
Specifikationer
Allied Telesis AT-X550-18XSPQM-B55. Switch typ: hanterad, Switch-lager: L3. Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar: 10G Ethernet (100/1000/10000), Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar: 8. Switch kapacitet: 480 Gbit/s. Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd. Rackmontering
| Switch typ | hanterad |
| Switch-lager | L3 |
| Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar | 8 |
| Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Fiberportar kvantitet | 10 |
| Fiberoptiska kontakten | QSFP, SFP+ |
| 10G stöd | Ja |
| Switch kapacitet | 480 Gbit/s |
| Hastighet vid vidarebefordran | 357,1 Mpps |
| Rackmontering | Ja |
| Staplingsbar | Ja |
| Produktens färg | Grå |
| Strömkälla | PoE |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Ja |
| Antal Power over Ethernet plus (PoE +)-portar | 8 |
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 260 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Vikt | 4,2 kg |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.