Allied Telesis ALLIED Switchblade x8106 switch chassis 6 slot rack mount modular design
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
Allied Telesis ALLIED Switchblade x8106 switch chassis 6 slot rack mount modular design
|
Beskrivning
Specifikationer
Allied Telesis AT-SBX8106. AC-inspänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz. Bredd: 480 mm, Djup: 390 mm, Höjd: 176 mm. Vikt inkl. förpackning: 18,1 kg
| Rackmontering | Ja |
| Produktstorlek (BxDxH) | 480 x 390 x 176 mm |
| Antal slots | 6 |
| Produktens färg | Grå |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Bredd | 480 mm |
| Djup | 390 mm |
| Höjd | 176 mm |
| Vikt | 14,4 kg |
| Vikt inkl. förpackning | 18,1 kg |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.