Allied Telesis 16-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005847-50 IN
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
Allied Telesis 16-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005847-50 IN
Artikelnr.:
AT-FS710/16-50
-
Produkt
Ohanterad
-
Portar
16
-
Hastighet
100Mbps
|
Beskrivning
Specifikationer
Allied Telesis AT-FS710/16-50. Switch typ: Ohanterad. Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar: Fast Ethernet (10/100), Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar: 16. Adresstabellstorlek: 8000 poster, Switch kapacitet: 3,2 Gbit/s. Kommunikationsstandarder: IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Strömanslutning: DC-in-uttag. Rackmontering, Formfaktor: 1U
| Switch typ | Ohanterad |
| Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar | 16 |
| Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar | Fast Ethernet (10/100) |
| Strömanslutning | DC-in-uttag |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G stöd | Nej |
| Flödeskontroll | Ja |
| Auto MDI / MDI-X | Ja |
| Adresstabellstorlek | 8000 poster |
| Switch kapacitet | 3,2 Gbit/s |
| Genomströmning | 2,38 Mpps |
| Jumbo Frames stöd | Ja |
| Rackmontering | Ja |
| Formfaktor | 1U |
| Produktens färg | Grön, Grå |
| LED-indikatorer | Ja |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning (max) | 5,4 W |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -25 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 95% |
| Altitud vid drift | 0 - 2000 m |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 124 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Vikt | 870 g |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.