AKASA Drive Bay Panel 2.5" Black
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
AKASA Drive Bay Panel 2.5" Black
-
Gränssnitt
SATA
-
Installerad
0GB
-
Max diskar
4
-
RAID
Nej
-
Typ
Intern
-
Diskstorlek
2.5"
|
Beskrivning
Specifikationer
4 bay 2.5" mobile rack allows four 2.5" SSD/HDD to fit into a 5.25" PC drive bay. Intelligent design for tool-free HDD access.
- Supports 4 x 2.5” SSD/HDD up to 12.5mm high
- Fits in a 5.25” PC bay
- Durable stainless steel structure
- Security lock with key
| Storlek | 2.5" |
| Antalet hårddiskar som stöds | 4 |
| Hårddisk gränssnitt | SATA |
| Dataöverföringshastighet | 6 Gbit/s |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Plast, Rostfritt stål |
| Inbyggd kortläsare | Nej |
| Bredd | 148 mm |
| Djup | 142 mm |
| Höjd | 42 mm |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.