AGFEO TEL Agfeo DECT 60 IP schwarz
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
AGFEO TEL Agfeo DECT 60 IP schwarz
|
Beskrivning
Specifikationer
AGFEO DECT 60 IP. Modell: DECT-telefon. Telefonbokskapacitet: 100 poster. Skärm diagonalt: 5,08 cm (2"). Produktens färg: Svart
| Modell | DECT-telefon |
| Inbyggd telefonsvarare | Ja |
| Monteringssätt | Tak |
| Produktens färg | Svart |
| Namn och uppringnings-ID | Nej |
| Klarar konferenssamtal | Ja |
| Samtalsblockering | Ja |
| Mikrofon dämpning | Ja |
| Uppringning | Ton |
| Antal melodier | 6 |
| Navigationstangent | Ja |
| Väckarklocka | Ja |
| Telefonbokskapacitet | 100 poster |
| LED på handenheten | Ja |
| Inbyggd display | Ja |
| Displaytyp | TFT |
| Färg på bakgrundsbelysning | Blå |
| Skärm diagonalt | 5,08 cm (2") |
| Trådlösa anslutningar | Ja |
| Projection system | 59 x 81 x 66 mm |
| Mått, handenheter | 48 x 26 x 142 mm |
| Laddare | Ja |
| Mac kompatibel | Nej |
| Handenhet tangentbordslåsning | Ja |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.