AGFEO Systemtelefon ST42 IP silber
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
AGFEO Systemtelefon ST42 IP silber
|
Beskrivning
Specifikationer
AGFEO ST 42 IP. Produktens färg: Silver, Handenhet typ: Trådbunden telefonlur, Montage: Skrivbord/vägg. Telefonbokskapacitet: 1000 poster. Bredd: 210 mm, Djup: 235 mm, Höjd: 130 mm. Antal medföljande handenheter: 1 styck
| Produktens färg | Silver |
| Handenhet typ | Trådbunden telefonlur |
| Monteringsbar på väggen | Ja |
| Montage | Skrivbord/vägg |
| Pekskärm | Nej |
| Bakgrundsbelyst skärm | Ja |
| Telefonbokskapacitet | 1000 poster |
| Samtal väntar | Ja |
| Vidarekoppling | Ja |
| Klarar konferenssamtal | Ja |
| Ring plocka upp | Ja |
| Anonyma samtal | Ja |
| Högtalartelefon | Ja |
| Mikrofon dämpning | Ja |
| Antal melodier | 12 |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth | Nej |
| Antalet Ethernet (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 235 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Antal medföljande handenheter | 1 styck |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.