3M PRIVACY FILTER FOR 27in MONITOR MAGNETIC ATTACH ACCS
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
3M PRIVACY FILTER FOR 27in MONITOR MAGNETIC ATTACH ACCS
|
Beskrivning
Specifikationer
3M T Privacy Filter for 27in Full Screen Monitor with T COMPLYT Magnetic Attach 16:9 PF270W9EM. Maximal skärmstorlek: 68,6 cm (27"). Bildförhållande: 16:9. Lämplig för: Skärm, Modell: Privatfilter för ramlösa datorskärmar. Vikt: 129,27382545 g
| Lämplig för | Skärm |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Produktens färg | Svart |
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd, Avskildhet |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Bredbild | Ja |
| Reptålig | Ja |
| Slitstarkt skärmskydd | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Blåljusfilter | Ja |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Bredd | 606 mm |
| Höjd | 341 mm |
| Vikt | 129,27382545 g |
| Förpackningens bredd | 469,9 mm |
| Låddjup | 20,7 mm |
| Höjd | 793,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,55 kg |
| Lastpallens nettohöjd | 129,5 cm |
| Lastpallens nettodjup | 161,3 cm |
| Lastpallens nettobredd | 109,2 cm |
| Pallens nettovikt | 23,3 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 355,2 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 180 styck |
| Fraktkartongens bredd | 48,3 cm |
| Fraktkartongens längd | 80,8 cm |
| Fraktkartongens höjd | 13 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 8,45 kg |
| Fraktkartongens nettovikt | 646,36912725 g |
| Antal produkter per innerförpackning | 5 styck |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 76308415082 |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.