3M Privacy Filter For 14In
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
3M Privacy Filter For 14In
|
Beskrivning
Specifikationer
3M PF140C2B. Maximal skärmstorlek: 35,6 cm (14"). Bildförhållande: 3:2. Lämplig för: Bärbar dator, Modell: Privatfilter för ramlösa datorskärmar. Vikt: 37 g
| Maximal skärmstorlek | 35,6 cm (14") |
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Diagonal skärmstorlek | 35,5 cm |
| Produktens färg | Svart |
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd, Avskildhet |
| Bildförhållande | 3:2 |
| Reptålig | Ja |
| Ursprungsland | USA |
| Slitstarkt skärmskydd | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Kompatibel med pekskärmar | Nej |
| Installationssätt | Uppfällbart fäste |
| Blåljusfilter | Ja |
| Bredd | 296 mm |
| Höjd | 198 mm |
| Vikt | 37 g |
| Förpackningens bredd | 387 mm |
| Låddjup | 3 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 208 g |
| Antireflekterande | Ja |
| Compliance certificates | (TAA) Trade Agreements Act |
| Lastpallens nettohöjd | 118,6 cm |
| Lastpallens nettodjup | 121,9 cm |
| Lastpallens nettobredd | 106,7 cm |
| Pallens nettovikt | 50,7 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 355,2 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 1380 styck |
| Lastpallens totalbredd | 106,7 cm |
| Lastpallens totallängd | 121,9 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 118,6 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 355,2 kg |
| Fraktkartongens bredd | 26,5 cm |
| Fraktkartongens längd | 39,9 cm |
| Fraktkartongens höjd | 4,6 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 1,23 kg |
| Fraktkartongens nettovikt | 184 g |
| Antal produkter per innerförpackning | 5 styck |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 50051128011534 |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.