3M Notebook privacy filter - 16" - gold - for Apple MacBook Pro (16.2 in)
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
3M Notebook privacy filter - 16" - gold - for Apple MacBook Pro (16.2 in)
-
Typ
Skärmskydd
-
Brand Compatibility
Apple
|
Beskrivning
Specifikationer
3M GOLD PRIVACY FILTER FOR APPLE MACBOOK PRO 16 2021 WITH COMPLY FLIP ATTACH. Maximal skärmstorlek: 41,1 cm (16.2"). Bildförhållande: 16:10. Lämplig för: Bärbar dator, Modell: Privatfilter för ramlösa datorskärmar. Vikt: 32,65865064 g
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Produktens färg | Guld |
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd, Avskildhet |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Bredbild | Ja |
| Reptålig | Ja |
| Slitstarkt skärmskydd | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Blåljusfilter | Ja |
| Maximal skärmstorlek | 41,1 cm (16.2") |
| Bredd | 351 mm |
| Höjd | 229 mm |
| Vikt | 32,65865064 g |
| Förpackningens bredd | 457,2 mm |
| Låddjup | 317,5 mm |
| Höjd | 35,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 220,44589182 g |
| Lastpallens nettohöjd | 121,9 cm |
| Lastpallens nettodjup | 121,9 cm |
| Lastpallens nettobredd | 106,7 cm |
| Pallens nettovikt | 26,3 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 253,6 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 805 styck |
| Fraktkartongens bredd | 32,9 cm |
| Fraktkartongens längd | 46,9 cm |
| Fraktkartongens höjd | 4,76 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 1,48 kg |
| Fraktkartongens nettovikt | 163,2932532 g |
| Antal produkter per innerförpackning | 5 styck |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 51128011478 |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.