3M High Clarity Privacy Filter
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
3M High Clarity Privacy Filter
-
Typ
Skärmskydd
-
Brand Compatibility
Apple
|
Beskrivning
Specifikationer
3M HCNAP004. Maximal skärmstorlek: 40,6 cm (16"). Bildförhållande: 16:10. Lämplig för: Bärbar dator, Modell: Privatfilter för ramlösa datorskärmar. Ytskikt: Glansigt, Skyddsfunktioner: Reptåligt, Begränsar betraktningsvinkel: 60°. Vikt: 50 g
| Maximal skärmstorlek | 40,6 cm (16") |
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Diagonal skärmstorlek | 40,6 cm |
| Produktens färg | Svart |
| Skärmfilterfunktion | Avskildhet |
| Skärmtyper som stöds | LCD |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Bredbild | Ja |
| Reptålig | Ja |
| Skyddsfunktioner | Reptåligt |
| Begränsar betraktningsvinkel | 60° |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Ytskikt | Glansigt |
| Skärmformat | Bredbild |
| Ursprungsland | USA |
| Lätt att applicera | Ja |
| Slitstarkt skärmskydd | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Kompatibel med pekskärmar | Nej |
| Installationssätt | Uppfällbart fäste + Fästremsa |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Reducerar blått ljus upp till | 35% |
| Blåljusfilter | Ja |
| Kompatibilitet | Apple MacBook Pro 16in with Retina Display |
| Bredd | 353 mm |
| Höjd | 228 mm |
| Vikt | 50 g |
| Förpackningens bredd | 457 mm |
| Låddjup | 4 mm |
| Förpackningens höjd | 318 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 256 g |
| Antireflekterande | Nej |
| Certifikat för överensstämmelse | (TAA) Trade Agreements Act |
| Lastpallens nettohöjd | 122,3 cm |
| Lastpallens nettodjup | 121,9 cm |
| Lastpallens nettobredd | 106,7 cm |
| Pallens nettovikt | 40,5 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 280,3 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 805 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Lastpallens totalbredd | 106,7 cm |
| Lastpallens totallängd | 121,9 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 122,3 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 280,3 kg |
| Fraktkartongens bredd | 32,9 cm |
| Fraktkartongens längd | 46,8 cm |
| Fraktkartongens höjd | 4,8 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 1,66 kg |
| Fraktkartongens nettovikt | 252 g |
| Antal produkter per innerförpackning | 5 styck |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 50051128010421 |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.