3M Command™ Large Picture Hanging Strips 17206
Förstasidan
3M Command™ Large Picture Hanging Strips 17206
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
3M Command™ Large Picture Hanging Strips 17206
|
Beskrivning
Specifikationer
3M 7100235867. Produkttyp: Monteringstejp, Produktens färg: Vit, Korrekt användning: inomhus. Bredd: 60 mm, Djup: 90 mm. Förpackningstyp: Blåsa. Etiketter per förpackning: 4 styck
| Produkttyp | Monteringstejp |
| Produktens färg | Vit |
| Korrekt användning | inomhus |
| Bärförmåga | 7,2 kg |
| Dubbelsidig | Nej |
| Användarvänlig | Ja |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 90 mm |
| Förpackningstyp | Blåsa |
| Antal | 4 |
| Etiketter per förpackning | 4 styck |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.