3M Bright Screen Privacy Filter
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
3M Bright Screen Privacy Filter
-
Typ
Skärmskydd
-
Brand Compatibility
Apple
|
Beskrivning
Specifikationer
3M BPNAP007. Maximal skärmstorlek: 38,9 cm (15.3"). Bildförhållande: 16:10. Lämplig för: Bärbar dator, Modell: Privatfilter för ramlösa datorskärmar. Ytskikt: Glansig/Matt. Vikt: 39 g
| Maximal skärmstorlek | 38,9 cm (15.3") |
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Skärmstorled (H x B) | 336 x 220 mm |
| Diagonal skärmstorlek | 38,8 cm |
| Vändbar | Matt-till-Glatt |
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd |
| Skärmtyper som stöds | LCD/CRT |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Ytskikt | Glansig/Matt |
| Ursprungsland | USA |
| Lätt att applicera | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Installationssätt | Uppfällbart fäste + Fästremsa |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Blåljusfilter | Ja |
| Bredd | 336 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Vikt | 39 g |
| Förpackningens bredd | 254 mm |
| Låddjup | 387 mm |
| Höjd | 3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 175 g |
| Garantiperiod | 1 År |
| Certifikat för överensstämmelse | (TAA) Trade Agreements Act |
| Lastpallens nettohöjd | 133 cm |
| Lastpallens nettodjup | 121,9 cm |
| Lastpallens nettobredd | 106,7 cm |
| Pallens nettovikt | 93,9 kg |
| Lastpallens bruttovikt | 516,6 kg |
| Fraktkartongens bredd | 26,5 cm |
| Fraktkartongens längd | 39,9 cm |
| Fraktkartongens höjd | 3 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 1,05 kg |
| Fraktkartongens nettovikt | 195 g |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 50051144065719 |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.