3M Bright Screen Privacy Filter
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
3M Bright Screen Privacy Filter
-
Typ
Skärmskydd
-
Brand Compatibility
Apple
|
Beskrivning
Specifikationer
3M BPNAP005. Maximal skärmstorlek: 41,1 cm (16.2"). Bildförhållande: 16:10. Lämplig för: Bärbar dator, Modell: Privatfilter för ramlösa datorskärmar. Ytskikt: Glansig/Matt, Skyddsfunktioner: Dammresistent, Reptålig, Ljustransmission: 85%, Begränsar betraktningsvinkel: 60°. Vikt: 43 g
| Maximal skärmstorlek | 41,1 cm (16.2") |
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Skärmstorled (H x B) | 351 x 229 mm |
| Diagonal skärmstorlek | 41,1 cm |
| Vändbar | Matt-till-Glatt |
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd |
| Skärmtyper som stöds | LCD/CRT |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Reptålig |
| Begränsar betraktningsvinkel | 60° |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Ljustransmission | 85% |
| Ytskikt | Glansig/Matt |
| Skärmformat | Standard |
| Ursprungsland | USA |
| Lätt att applicera | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Installationssätt | Uppfällbart fäste + Fästremsa |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Blåljusfilter | Ja |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Kompatibilitet | Apple MacBook Pro 16in with Retina Display (2021) |
| Bredd | 351 mm |
| Höjd | 229 mm |
| Bredd (imperial) | 35 cm (13.8") |
| Höjd (imperial) | 22,9 cm (9") |
| Vikt | 43 g |
| Förpackningens bredd | 387 mm |
| Låddjup | 254 mm |
| Förpackningens höjd | 4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 139 g |
| Antireflekterande | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | (TAA) Trade Agreements Act |
| Lastpallens nettohöjd | 133 cm |
| Lastpallens nettodjup | 121,9 cm |
| Lastpallens nettobredd | 106,7 cm |
| Pallens nettovikt | 102,3 kg |
| Lastpallens totalbredd | 106,7 cm |
| Lastpallens totallängd | 121,9 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 133 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 434,1 kg |
| Fraktkartongens bredd | 26,5 cm |
| Fraktkartongens längd | 39,9 cm |
| Fraktkartongens höjd | 3 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 870 g |
| Fraktkartongens nettovikt | 213 g |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 50638060338570 |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.