3M BRIGHT SCREEN PF MS SURFACE 3-5 MS SURFACE LAPTOP 3-5 13.5IN 3:2 ACCS
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
3M BRIGHT SCREEN PF MS SURFACE 3-5 MS SURFACE LAPTOP 3-5 13.5IN 3:2 ACCS
-
Typ
Skärmskydd
-
Brand Compatibility
Microsoft
|
Beskrivning
Specifikationer
3M BPNMS002. Maximal skärmstorlek: 34,3 cm (13.5"). Bildförhållande: 3:2. Lämplig för: Bärbar dator, Modell: Privatfilter för ramlösa datorskärmar. Skyddsfunktioner: Reptålig, Ljustransmission: 85%, Begränsar betraktningsvinkel: 60°
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Skärmfiltrets färg | Svart |
| Produktens färg | Svart |
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd |
| Bildförhållande | 3:2 |
| Reptålig | Ja |
| Skyddsfunktioner | Reptålig |
| Begränsar betraktningsvinkel | 60° |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Ljustransmission | 85% |
| Skärmformat | Standard |
| Lätt att applicera | Ja |
| Slitstarkt skärmskydd | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Blåljusfilter | Ja |
| Brand kompatibilitet | Microsoft |
| Kompatibilitet | Microsoft® Surface™ Laptop 3 13.5in, Microsoft® Surface Laptop™ 4 13.5in |
| Maximal skärmstorlek | 34,3 cm (13.5") |
| Skärmstorled (H x B) | 215 x 306 mm |
| Diagonal skärmstorlek | 342 cm |
| Bredd | 306 mm |
| Höjd | 215 mm |
| Bredd (imperial) | 30,6 cm (12") |
| Höjd (imperial) | 21,5 cm (8.46") |
| Antireflekterande | Nej |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.