3M BRIGHT SCREEN PF 17IN FULL SCRE FOR 17.0INLAPTOP 16:10 ACCS
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
3M BRIGHT SCREEN PF 17IN FULL SCRE FOR 17.0INLAPTOP 16:10 ACCS
-
Typ
Skärmskydd
-
Brand Compatibility
Varje varumärke
|
Beskrivning
Specifikationer
3M BP170W1B. Maximal skärmstorlek: 43,2 cm (17"). Bildförhållande: 16:10. Lämplig för: Bärbar dator, Modell: Privatfilter för ramlösa datorskärmar. Begränsar betraktningsvinkel: 60°
| Maximal skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Diagonal skärmstorlek | 43,1 cm |
| Vändbar | Matt-till-Glatt |
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd |
| Skärmtyper som stöds | LCD |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Begränsar betraktningsvinkel | 60° |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Installationssätt | Självhäftande remsa |
| Blåljusfilter | Ja |
| Kompatibilitet | for 17in Laptop |
| Bredd | 368 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Bredd (imperial) | 36,8 cm (14.5") |
| Höjd (imperial) | 23,1 cm (9.1") |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.