3M Alcf-P-Kit Frameless Display
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
3M Alcf-P-Kit Frameless Display
|
Beskrivning
Specifikationer
3M ALCF-P-KIT. Modell: Privatfilter för ramlösa datorskärmar. Skyddsfunktioner: Nötningshärdig, Begränsar betraktningsvinkel: 60°
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Material | Polykarbonat |
| Skärmfilterfunktion | Avskildhet |
| Skärmtyper som stöds | LCD |
| Skyddsfunktioner | Nötningshärdig |
| Begränsar betraktningsvinkel | 60° |
| Bredd | 381 mm |
| Höjd | 0,53 mm |
| Djup | 304,8 mm |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.