3M Alcf-P-Kit-Ag Screen Protector
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
|
|
3M Alcf-P-Kit-Ag Screen Protector
|
Beskrivning
Specifikationer
3M ALCF-P-KIT-AG. Produkttyp: Skärmskydd, Material: Polykarbonat, Produktens färg: Transparent. Antal per förpackning: 10 styck
| Produkttyp | Skärmskydd |
| Produktens färg | Transparent |
| Material | Polykarbonat |
| Typ av skärmskydd | Matt skärmskydd |
| Skyddsfunktioner | Nötningshärdig |
| Vinkel | 60° |
| Bredd | 305 mm |
| Höjd | 304,8 mm |
| Tjocklek | 0,53 mm |
| Antal per förpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
Då vi sammankopplar vårt lager med flera externa leverantörer kan det ibland uppstå en viss prisskillnad vid beställningar som innehåller flera antal av samma artikel. I dessa undantagsfall kommer ni att kontaktas av er säljare för information och alternativ.